| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Усією сім’єю в бібліотеку

5 березня 2015 року у відділі сімейного читання Рівненської обласної бібліотеки для молоді пройшов День відкритих дверей, під час якого була проведена екскурсія, коментовані перегляди виставок «Світ твоїх захоплень», «Читай, щоб зробити світ кращим», працював ігровий майданчик. Захід спрямований на відродження традицій сімейного читання і підвищення іміджу родини, яка читає.

Було презентовано творчу майстерню «АRT-простір», яка покликана поєднати різні види творчості, сімейного дозвілля та арт-терапію для дітей та дорослих. Відбулося перше заняття − майстер-клас «Оберіг дитячої любові» по виготовленню подарункової листівки незвичної форми − пасхального яйця, який провела народна майстриня Антоніна Шафранська.

Учасниками дійства були діти з особливими потребами, їх батьки та учні Тучинської спеціалізованої школи-інтернату. Власноруч виготовлені листівки-привітання з побажаннями миру передадуть воїнам в зону АТО. На завершення всіх відвідувачів почастували смаколиками, наданими спонсорами заходу.

Ініціаторами заходу окрім бібліотеки були: Рівненська обласна громадська організація «Спілка батьків дітей-інвалідів із захворюваннями центральної нервової системи “Стежкою добра”», ГО «Кристал-М» та прихожани православних храмів.