| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Лицарі сонця

У тяжку годину український народ для самооборони створив власне військо, і ним стало козацтво, з досконалою військовою організацією, яка керувалася своїм звичаєвим правом. У багатьох державах захоплювались патріотизмом козаків у боротьбі з загарбниками. Українців часто називали «Країна козаків».

5 березня 2015 року в бібліотеці відбувся вечір козацької слави «Лицарі сонця». Саме так український народ називав воїнів, які ставали на захист рідної землі. В читальному залі зібралися студенти Вищого професійного училища №1, їх викладач О. М. Заєць, журналістка «молодіжної хвилі» радіо «Край» Ірина Данильчук. Бібліотекар Марія Войцеховська ознайомила присутніх з самобутньою бойовою культурою наших предків, яка допомагала їм захищати рідну землю від ворогів.

Присутні могли розширити своє бачення про феномен козацтва, що в українців асоціюється з такими поняттями, як честь, героїзм, воля, патріотизм. Особливий інтерес у присутніх викликало відео про бойовий гопак та письмові відомості про козаків, які знаходимо у працях зарубіжних істориків.

Сподіваємось, що цей захід пробудить інтерес молоді до свого минулого. Адже, ми народ , який має важку, але гідну власну історію.

altalt

alt