| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Берегиня української літератури

На нинішньому літературному Олімпі України, серед інших майстрів слова, сяє зірка Ліни Костенко, глибоко сучасної, глибоко української письменниці. Маючи воістину божий дар слова, Ліна Василівна є ще й лицарем честі, взірцем громадянської мужності. Її поетичне слово пророче, наповнено філософською глибиною і високою духовністю. Письменниця одна з тих, хто не втратив людської гідності  в часи випробувань і, яка все своє життя боролась за свободу слова.

В переддень ювілею обласна бібліотека для молоді провела вечір поезії «В часах перехідних і вічних». Ним книгозбірня розпочала цикл заходів до 85-ти річчя від дня народження сучасної української письменниці.

Студенти автотранспортного технікуму отримали задоволення від гарного поетичного слова, яке наповнює людей високою духовністю, збагачує інтелектуально, звеличує душу і серце благородними почуттями.

Ведуча Г. Лукасевич проникливо розповіла про цю просту, відому багатьом, і водночас, надзвичайно складну і загадкову жінку, видатну поетку, лауреата найпрестижніших премій, авторку прекрасних і вічних книг. Зал, завмерши, слухав кожен рядок чарівної поезії. Це був обмін улюбленими поезіями і настроями Ліни Костенко. Присутні ознайомились з останніми виданнями творів письменниці на ювілейній виставці «Берегиня української літератури». Для багатьох шанувальників її таланту, вони стали настільною книгою істини.

Вечір завершився переглядом бук трейлера на книгу «Річка Геракліта» та прослухали поетичні твори у виконанні самої Ліни Костенко. 

altalt