| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Зірка + зірка

25 березня, в переддень Міжнародного дня театру, в бібліотеці пройшла арт-зустріч «За лаштунками сцени». Студенти МЕГУ мали змогу поспілкуватися з акторською родиною Ніною і Ігорем Ніколаєвими з Рівненського академічного українського музично-драматичного театру.

Сім’я Ніколаєвих – відомі рівненські актори. Вони – творчі люди, яких Господь обдарував особливим талантом нести добро до людей.Ніна Ніколаєва отримала перемогу на фестивалі «Біла вежа – 2014» (м.Брест) в номінації «Краща жіноча роль», спеціальний приз журі на Всеукраїнському театральному фестивалі «Перлини сезону» (м.Івано-Франківськ) та спеціальний диплом на фестивалі «Славянский венец». Знаковою для Ігоря стала роль каліки Біллі у виставі «Каліка з острова Інішмаан». Їх творчі успіхи – плід щоденної праці та постійного шліфування майстерності. Вони не тільки талановиті актори, яких знає вся Рівненщина, але й справді цікаві, харизматичні особистості. Ніколаєви різні у поглядах на життя, поведінці і, навіть, у манерах говорити. Проте їх міцно поєднує віра одне в одного та турбота один про одного.

Відбулось цікаве спілкування між акторами і студентами, які мали змогу задати свої запитання щодо їх творчості, планів та особистої біографії. Присутні мали змогу переконатись наскільки насичене, цікаве творче життя в Ігоря та Ніни Ніколаєвих.         Актори ділились враженнями від вистав, згадували окремі цікаві моменти. Атмосфера бібліотечного залу була наповнена невимушеністю та веселістю.     

Нехай щастить Вам, шановні служителі Мельпомени!

alt

altalt

altalt