| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Від світанку і до вічності

В Рівненській обласній бібліотеки для молоді відбулась авторська презентація нової книги Ірини Одерако «Від світанку до вічності».

Ірина Одерако – молода талановита письменниця, вихованка народного літературного об’єднання «Поетарх», лауреатка премії імені М.Дубова, член Національної Спілки письменників України.

Соціально-побутовий роман «Від світанку до вічності» - це перший великий твір авторки. Задум написати книгу у неї виник досить давно, проте його втілення відбулося лише тепер.   Ірина цікаво і переконливо малює буття волинського села протягом столітнього відтинку часу. Показано життя трьох поколінь людей, їх побут, життєві колізії, радості і невдачі. Роман викликає емоційне зворушення, збагачує внутрішній світ читачів. Це досить серйозна заява на входження молодої авторки в велику літературу. Помітно не тільки творче зростання, а й талант письменниці.

З своїми враженнями від прочитаного виступили редактор книги, письменник Євген Шморгун, керівник літературного об’єднання «Поетарх» - Тетяна Горбукова, подруга письменниці Оксана Кот. Уривки з твору зачитали Ірина Мельник та сама авторка. На заході були присутні студенти МЕГУ. 

altaltalt