| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Однодумці спільного поетичного сприйняття

Творчі зустрічі корисні і для тих, хто робить перші кроки в поетичному мистецтві, і для тих, хто впевнено почувається в поезії. Таким став вечір поезії «Перша ластівка весни», який дозволив відкрити в літературному середовищі молоду поетку Вікторію Миронюк та утвердитись в ньому Олександру Берестяному. Це було тепле свято однодумців спільного поетичного сприйняття, в якому не було поспіху і невідкладності.

Вікторія Миронюк презентувала свою першу збірку «Перша ластівка». Крім того, вона пише невеликі прозові твори, захоплюється малюванням, лауреат конкурсу «Перло многоцінне», переможець конкурсу імені П.Яцика, конкурсу читців «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» та багато інших.У своїй книзі Вікторія показує своє бачення життя, пише про природу, Україну, про найріднішу людину – маму. Дівчинка тремтячими від хвилювання руками тримала сторінки своїх поезій і декламувала свої вірші. Ці озвучені рядки знайшли свого слухача, здебільшого, вперше.

Олександр Берестяний – друг сім’ї Миронюків, наставник Віки, автор вже трьох збірок поезій. Свій духовний і життєвий досвід, роздуми він переливає у свою поезію, і робить це емоційно, оригінально і відверто. Його книги по-філософські просякнуті оптимізмом, світлом і добром через власне бачення автором всесвіту. Поезії Олександра Берестяного закликають жити й радіти кожному дню, вдячно і повсякчас даруючи людям доброту. Автор розповів про свій творчий шлях, як йому працюється зараз, про творчі плани на майбутнє. А потім всі поринули у глибину поезії, слухаючи авторське читання.

Присутні ніби зробили паузу в цьому стрімкому житті, зупинилися на мить, відчули глибину, гармонію, щирість, відвертість поезії авторів.

На вечорі були присутні студенти МЕГУ, користувачі бібліотеки – шанувальники поетичного слова.

altalt

altalt

altalt

altalt

alt