| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Мандрівка в чарівний світ дитинства

29 квітня 2015 року о 13.30 відбулася презентація книги «День народження ляльки» Наталії Кириченко. Вона працює старшим викладачем кафедри вікової та педагогічної психології РДГУ. В творчому доробку авторки книги «Коли зацвітуть абрикоси», «Молитва матері», «Райські яблука». Вона публікувалася в журналі «Погорина» та в альманахах «Над Іквою-рікою» та «Зорі народжуються на землі».

Нова збірка «День народження ляльки» адресована дітям молодшого і середнього шкільного віку. Проте книга з неабиякою цікавістю сприймається і дорослими читачами, бо з нею вони повертаються думками у своє дитинство, де черпають енергію, позитивні  емоції, сили, надію та любов. У своїй книзі Надія Кириченко з любов’ю веде читачів росянистими стежками у дитинство і з життєвою мудрістю пояснює вчинки героїв. Теми і сюжети психологічно насичені, несподівані,а нестандартні ситуації навчають доброти, милосердя та життєвої мудрості.

На презентації виступила дубенська письменниця Любов Пшенична, яка ознайомила учнів ЗОШ № 9 з життєвим і творчим шляхом Надії Кириченко. Діти з захопленням слухали авторку,яка розповіла про історію створення книги, про її головних героїв, які є ровесниками присутніх школярів. Вони з цікавістю приймали участь в літературній вікторині та висловлювали свої враження від прочитаної книги.