| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Храм вічної музики

26 травня 2015 року відбулася презентація книги «Храм вічної музики», присвяченої Рівненській музичній школі №1 імені Миколи Лисенка. Музична школа є мистецьким навчальним закладом, який гідно зберігає та активно впроваджує кращі традиції вітчизняної музичної педагогіки. Історія цього закладу – яскравий приклад того, як потрібно любити свою справу , плекаючи молоду когорту музикантів, вихованих на кращих традиціях класичної та сучасної музики.

1939 рік… Саме тоді в Рівному з’явилася альма-матір для всіх закоханих в музику людей − Рівненська музична школа. За період існування школи путівку в світ мистецтва отримало чимало її випускників. Викладачі та учні стали лауреатами та переможцями різноманітних конкурсів і фестивалів. Багато випускників школи присв’ятили свій життєвий шлях музиці і є окрасою багатьох творчих колективів Рівненщини і України. Значний вклад в розвиток школи внесли Л. Штіф, Є. Лотоцький, А. Руксіна та багато інших.

В книзі «Храм вічної музики» подається історична довідка про заснування навчального закладу, біографічні відомості про відомих випускників, викладачів, які працювали і працюють нині, про творчі здобутки та сьогоднішнє життя школи. Редактори-упорядники Богдан Столярчук та Світлана Полевик доклали чимало зусиль, щоб віднайти та розмістити в книзі раритетні світлини, цікаві матеріали з особистих та державних архівів.

Захід відбувся за участі заслуженого працівника культури України Миколи Петровича Калітинського, який довгий час був директором школи, нинішнього директора школи Леоніда Кашперського, заслуженого працівника культури України, викладачів Нелі Іванівни Горлової та Людмили Василівни Фусик. Була продемонстрована слайд-презентація архівних світлин з історії мистецького життя міста Рівне 20−30-х років минулого століття. 

altaltalt

altaltalt

altalt

alt