| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Книга, яка лікує

Днями у відділі сімейного читання  молодіжної книгозбірні в рамках реалізації проекту «Життя без обмежень», відбулося групове заняття з казкотерапії «Казка про чарівні пригоди Шрека та його друзів» за участі дітей з особливими потребами.

Казкотерапія – це створення особливої казкової атмосфери, яка робить мрію дійсністю, огортає все навколо передчуттям дива, дозволяє дитині вступити у боротьбу зі своїми страхами і вийти з неї переможцем, а головне – надає малюку почуття впевненості і захищеності. У казках відображаються усі аспекти людського життя: проектуються моделі стосунків, визначаються цінності та ідеали, що сприяє формуванню духовно здорової, компетентної особистості. А обов’язковий «щасливий кінець» стає основним засобом цього виду арт-терапії, що допомагає дітям з особливими потребами позбутися страхів і комплексів. Особливо такий вид терапії дієвий для дітей з обмеженими можливостями, простий та цікавий сюжет м`яко впливає на підсвідомість, допомагає розслабитися, відвести увагу та тривожність від себе та спрямувати її на героя, підсвідомо підводячи паралелі, шукаючи в собі причину своєї проблеми та шляхи її подолання.

Тому, бібліотекарі разом із студентами «Школи волонтерів» психолого- природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету написали вигадану казку з героями однойменного мультфільму «Шрек», з кольоровим яскравим сюжетом.

Під час заходу діти разом з казковими героями занурились в яскравий світ емоцій, пережили нові пригоди та отримали чимало радості.