| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Барви натхнення

Художня виставка «Барви натхнення» експонується в холі Рівненської обласної бібліотеки для молоді, репрезентує творчі дипломні роботи студентів-випускників кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету. На виставці представлені гобелени, батики, кругла дерев’яна та керамічна скульптура.  Дипломні роботи піднімають різноманітні актуальні теми, які цікавлять сучасну молодь. 

Серед іншого виділяються батики «Сонячна рапсодія» Федченко Юлії, «Любіть Україну» Лис Оксани, гобелен «Погляд у далечінь»Фірак Оксани. Гобелен «Погляд у далечінь» базується на творчості рівненської художниці-текстильниці Іванни Токар та розкриває основні нотки власного почерку  та майстерності І.Токар. Батик «Сонячна рапсодія»  в своїй основі базується на народних звичаях, святах та обрядах українців, а зображення сонця – є центром чотирьох частин, об’єднаних в єдину композицію.

Керамічна робота «Чумацький шлях» Килюшика Сергія  базується на легенді, згідно з якою чумакиїздили доКримупо сіль, орієнтуючись вночі на світлу смугу на небі.Шкабара Юрій твір «Футболіст» (дерев’яна скульптура)  приурочив до ЄВРО-2012, що проходило в Україні. 

DSCN1223DSCN1228DSCN1233DSCN1241

DSCN1243DSCN1231

DSCN1236DSCN1232

DSCN1235