| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Кіно-подорож “Клевань. Тунель. Romantic: maid іn Ukraine

Традиційно  під час літніх канікул наша молодіжна книгозбірня  виїжджає  до  санаторно-оздоровчих комплексів з заходами із циклу «Літо з книгою!». Цього сезону ми  презентували кіно-подорож у таборі «Сигнал», присвячену  перлині ботанічного  феному нашого  рівненського краю романтичному Тунелеві, що знаходиться поблизу Клеваня. Зелений масив, створений зарослями  з   дерев і кущів, які сплелися між собою та створили тунель арочної форми,  приваблює паломників та мандрівників не лише українських але й з багатьох куточків світу.

Зацікавив наш тунель і кіномитців  з Японії. Саме в нашому тунелеві вони відзняли романтичну драму  «Клевань, тунель кохання». Учасники нашої краєзнавчої кіно-подорожі переглянули трейлер до повнометражного фільму. Рівняни мали змогу побачити прем’єру  цього фільму (25 липня) у конференц-залі  готелю «Мир».

Подією в кіномистецькому просторі не лише Рівненщини стала короткометражка під назвою «Тунель», а й на міжнародному рівні. У фільмі порушується одна з найактуальніших проблем сьогодення - тема миру і толерантності. В головних ролях знялися заслужений актор України рівненського  облмуздрамтеатру  Андрій Куделя, музикант Сергій Зінчук та журналіст рівненського  телебачення Катерина  Ярова (автор та режисер - Віктор Булига).  Рівненська стрічка в короткий метр  відзначена як кращий ігровий фільм на фестивалі в Нью-Йорку "Thing-2014" та інших престижних фестах. Кіно-подорож вдалася цікавою і захоплюючою. По завершенню учасники заходу   виявили бажання  відвідати Клеванський Тунель, переглянути фільм та завітати до нашої молодіжної бібліотеки.

DSCN1338

DSCN1350DSCN1347

DSCN1366DSCN1367DSCN1380DSCN1375

DSCN1341DSCN1381