| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Незабутній День Знань – разом з бібліотекою

1 вересня відзначається День Знань. Цей день по-особливому символічний, адже він розкриває новій світ, розкриває інформацію для тих, хто прагне стати кращим, досконалішим, хоче здобути престижну освіту. Він надовго залишається в памяті кожної людини.

З цієї нагоди в Рівненській обласній бібліотеці для молоді пройшли урочисті і хвилюючі заходи, присвячені темі Першого уроку «Моє горде імя, Україна», на які завітали учні НВК №12, ЗОШ №9, 10, 18. Свято приурочене проблемам миру і державної цілісності країни. Україна – це наш спільний дім, який ми всі повинні оберігати для себе і життя майбутніх поколінь. Тільки так ми зможемо збудувати Україну, яку кожен з нас буде вважати своєю домівкою.

Під час проведення Дня Знань присутні мали можливість безкоштовно записатися до бібліотеки, ознайомитися з виставкою сучасної української книги «Україна – єдина країна», отримати яскраві кольорові буклети про послуги, ресурси та сервіси молодіжної книгозбірні області.

Спільний захід також відбувся в актовій залі ЗОШ №9, на який було запрошено заступника військового комісара м. Рівне Руслана Ткачука, учасника бойових дій в АТО. Ведуча заходу, провідний бібліотекар читального залу Г. Копильців розповіла присутнім про відомі сторінки української незалежності та події сучасності, що обєднали націю. Загалом атмосфера цього дня була піднесеною і доброзичливою, а настрій у всіх прекрасний.

temp 63 2temp 63 3

temp 63 4temp 63 5

temp 63 6

temp 63 7temp 63 9

temp 63 8