| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Читати, бачити і жити з Оксаною Забужко

Книга має стати національним явищем, звичайно, гідна книга, про яку б говорили по обидва береги Дніпра… Цей мудрий вислів належить найінтелектуальнішому голосу сьогоденного українського літературно-мистецького простору Оксані Забужко. Нещодавно мисткині, яка репрезентує українське сучасне літературне слово не лише в Україні, а й в багатьох куточках світу, виповнилось 55 років. Саме з нагоди ювілейної дати мистецький відділ бібліотеки представив студентам та викладачам МЕГУ літературну імпрезу «Читати, бачити і жити з Оксаною Забужко».

Як письменник, поет, есеїст, філософ-науковець, патріот України О. Забужко, як ніхто інший, в багатовимірному просторі піднімає проблему читання в Україні. Тому, з зацікавленням майбутні педагоги, які разом з бібліотекарями, є промоутерами книг до читача, гортали сторінки книг на двох виставках - виставці-портреті «Секрети успішної книги від О. Забужко» та виставці-автограф «Жіночий простір Оксани Забужко». Учасники заходу власноруч мали змогу потримати в руках унікальну працю «З мап книг і людей», яка вартує особливої уваги. Авторка веде читача дорогою побаченого та прочитаного нею, завдячуючи, перш за все книгам, прочитаних нею, які вплинули на її життя, змінивши навіть долю.

Наша імпреза, присвячена неперевершеній постаті в сучасному полікультурному просторі України О. Забужко, гадаємо, послугує втіленню найближчим часом її мети-мрії - створенню загальнонаціональних акцій (навіть ток-шоу), присвячених її величності - Книзі!

temp 72 5

temp 72 2temp 72 3

temp 72 4