| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Онлайн-імпреза книги Світлани Бояркевич «Приречені на перемогу»

Дню Гідності та Свободи присвячується

17 листопада стало знаковою подією в полікультурному середовищі українських бібліотек для юнацтва та демократично мислячої української спільноти в Іспанії. Адже книга унікального митця слова, пісні і пензля Світлани Бояркевич «Приречені на перемогу» обєднала у формі моста єдності українців, що живуть по обидва береги Дніпра з тими українцями, які волею долі живуть і працюютьв Іспанії. Збірка поезій «Приречені на перемогу» видана львівським видавництвом «Свічадо» восени 2015 року. Це безцінний скарб памяті, який можна вважати віршованою моно-пєсою трагічних і героїчних сторінок України від осені 2013 р. і до нашого зболеного і вистражданого сьогодення.

У зв’язку з тим, що поетеса проживає в Іспанії, захід відбувся у формі онлайн-конференції. Ведучою онлайн-презентації виступила провідний бібліотекар Рівненської обласної бібліотеки для молоді Ніна Тарковська. До заходу долучилося 24 бібліотеки з різних міст України та сама авторка поетичної збірки Світлана Бояркевич разом зі своїми друзями з іспанського міста Вілларробледо.

Перлини натхненного українського слова жінки та матері звучали в онлайн-просторі від Рівного до Львова, Херсону, Запоріжжя, Полтави, Черкас, Миколаєва... Високу оцінку потужного творчого доробку С. Бояркевич надали літературознавці та поціновувачі літературного слова з Черкащини – доктор філософських наук Любов Дяченко-Лисенко і талановита поетка Тетяна Шугар з м. Сміла, а також Ольга Чорна, якаочолює Жашківське районне літературне об'єднання «Гірський Тікич». Трепетно і схвильовано звучали вірші поетки у виконанні студентів Рівненського МЕГУ та доцента кафедри української філології Лілії Овдійчук.

Можна без перебільшення дійти висновку – книга Світлани Бояркевич «Приречені на перемогу» стала резонансною подією в Україні, явищем, яке ще більше згуртує українство Заходу та Сходу на шляху до загальноєвропейських гуманістичних цінностей.

temp 84 8

Сайт Світлани Бояркевич

http://boyarkevych.ucoz.com/

Блог науково-методичного відділу Херсонської

обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова

http://metobuks.blogspot.com/2015/11/blog-post_17.html

Блог Костопільської районної бібліотеки

http://kostlibr.blogspot.com/2015/11/17-skype.html

Сторінка Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва у «Фейсбуці»

https://uk-ua.facebook.com/zp.obu

 

 

temp 84 2temp 84 3

temp 84 4temp 84 5

temp 84 6temp 84 7