| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Вони боролись, щоб ми перемогли…

Історія України... Забуті імена, викреслені із пам’яті цілі сторінки становлення нашої держави, зруйновані могили, понищені хрести.
Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, сплять у знаних і безіменних могилах, цвіту нашого народу, його славним синам, що в розквіті своїх духовних і фізичних сил віддали молодість і найдорожче, що є в кожного з нас – життя, тим, кого в умовах більшовицької тиранії ми повинні були забути і викреслити із своєї пам’яті й історії, героям, що впали в страшному бою під Крутами було присвячено вечір пам’яті «Навіки молоді герої Крут», на якому вшанували подвиг київських студентів й бійців вільного козацтва.
У вечорі взяли участь студенти та викладачі технічного коледжу, яким не байдужі спогади про ці події. На заході бібліотекарі А.Лукасевич та М.Войцеховська презентували книжкову виставку «Крути: історія української незалежності». У виконанні студентів звучала поезія С. Черкасенка, Б.І. Антоновича, В. Матвійчука присвячена пам’яті загиблих. Схвилював присутніх виступ викладача історії Р. Євсовича, який наголосив, що студентська молодь завжди була прогресивною і на різних етапах визвольного руху, вона першою піднімалась на боротьбу за здобуття незалежності держави.
Вечір супроводжувався переглядом документальних фільмів та архівних відеоматеріалів про дану подію. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих героїв.