| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Презентація роману «Тріанські рішкунці» Василя Тибеля та повісті «Під мурами твердині» Миколи Мартинюка

В читальній залі Рівненської обласної бібліотеки для молоді відбулася презентація гумористичного роману з елементами фантастики рівненського письменника Василя Тибеля «Тріанські рішкунці» та історичної повісті письменника з Волині Миколи Мартинюка «Під мурами твердині».

В сучасному літературному просторі України не так багато авторів, які працюють в жанрі фантастики. Тому дуже приємно, що роман Василя Тибеля «Тріанські рішкунці» в 2015 році виборов спеціальну відзнаку «Вибір видавця» Всеукраїнського конкурсу романів, п’єс, кіносценаріїв та пісенної лірики про кохання «Коронація слова».

Фантастичний роман «Тріанські рішкунці» насичений динамічними пригодами, політичними інтригами, любовними пристрастями та коханням. І все це автор щедро приправив іронією. Не зважаючи на всю поверхневу легковажність авантюрного пригодницького роману, автор розглядає такі актуальні людські поняття як дружба, вірність та самопожертва заради близьких.

Микола Мартинюк − письменник, перекладач, журналіст, видавець, науковець. Автор поетичних перекладів з білоруської, болгарської та російської мов, лауреат Міжнародної літературної премії імені Миколи Гоголя (2007), дипломант Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» у номінації «Твори для дітей (2012) за історичну повість «Під мурами твердині».

Події повісті «Під мурами твердині», яку представить сам автор, розгортаються у нелегкі часи XIIIст., коли відбувалося нове злиття понищених розбратом земель Волині та приєднання до неї Галича. У книзі є все, що здатне задовольнити уподобання найвибагливішого читача: кохання, зрада, підступність, спокута, здобутки і втрати.

На заході були присутні студенти Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу та Рівненського державного гуманітарного університету, прихильники сучасного літературного слова та члени Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України.

Бажаючі поспілкувались з авторами та взяли участь у автограф-сесії.

temp 113 4

temp 113 2temp 113 3