| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Весна - це магія, це - свято жінки

Виховати дитину з особливими потребами – колосальна самопожертва. У Рівному чимало матерів, які щодня створюють для своїх дітей комфортні умови для життя і розвитку, шукають ліки і можливості прооперувати. Ці тендітні жінки – справжні героїні. Не зважаючи на біду, яка випала на їх долю, вони залишаються сильними духом і сповненими надії, вселяють впевненість і змінюють світ на краще. Вони не замкнуті, а відкриті і життєрадісні.

Неповторний весняний настрій, щирі посмішки мам і осяяні радістю дитячі очі - саме у такій атмосфері пройшло свято для сімей, які виховують дітей з особливими потребами. Вони цінують життя, хоча жити їм приходиться нелегко. Коли людина, яка має певні проблеми, вміє радіти життю, бути красивою і щасливою – це прекрасно. Для обласної бібліотеки для молоді провести свято весни         допомогли студенти-волонтери природничо-психологічного факультету РДГУ та спеціалісти навчального центру студії краси «Елітіс», які влаштували для таких мам можливість трохи відволіктися від повсякденних проблем.         Ми прагнули внести в життя особливих родин щасливі миттєвості, подарувати їм весняний настрій та віру в дива. Протягом трьох годин перукарі, стилісти працювали над образами жінок. Чудові зачіски і бездоганний макіяж зробили свою справу – повсякденність перетворилась у вишуканість. Продовженням були чайна церемонія з тістечками та психологічний тренінг. В окремій залі студенти-волонтери проводили заняття з особливими дітьми, мріяли з ними під звуки музики і відтворювали весну на малюнку.

Хочеться відзначити, що чимало людей, до яких ми звернулися за допомогою, відгукнулися відразу. Щиро дякуємо майстрам студії краси «Елітіс» Бурмай Мар’яні, Чорній Вікторії, студентському керівнику школи волонтерів Максимчук Вікторії за   організацію свята.

temp 118 2temp 118 3

temp 118 4temp 118 5

temp 118 6