| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Красиві руки справжньої леді

Ніщо так не прикрашає жінку, як ідеально доглянуті руки та гарні нігті. Стан рук та нігтів може багато розповісти про свою власницю, адже руки – завжди у всіх на виду. Неохайні нігті, тьмяна і огрубіла шкіра – ось головні вороги сучасних леді, яким найчастіше дуже складно виділити час на догляд за собою. Тим не менш, справжня леді повинна приділяти значну увагу догляду за руками тому, що невід’ємною частиною довершеного стилю є манікюр.

«Що потрібно, щоб манікюр, зроблений в домашніх умовах, виглядав так, ніби над вашими руками півдня чаклував кращий майстер елітного салону?» – на ці та інші питання відповіла бібліотекар відділу сімейного читання Соломчук Анастасія на черговій зустрічі Літньої школи юною леді, яка пройшла в стінах молодіжної книгозбірні.

Дівчатка отримали корисні поради по догляду за руками та нігтями, по підбору інструментів для манікюру, а також з модними тенденціями нігтьової естетики – завдяки яким вони зможуть зберегти красу рук на довго і завжди виглядати приголомшливо.