| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Сім чудес Рівненщини в оздоровчому комплексі «Сигнал»

Цьогоріч у рамках традиційних літніх виїзних заходів наша молодіжна книгозбірня завітала в санаторно-оздоровчий комплекс «Сигнал» с. Олександрія із краєзнавчою мандрівкою «Сім чудес Рівненщини».

Всі відпочиваючі з задоволенням відкривали для себе унікальні пам’ятки історії, культури та архітектури Рівненського Полісся.
Особлива зацікавленість панувала в гостей з інших куточків України, які приїхали на відпочинок до нас. Захоплено сприймалась уявна мандрівка найдовшою та найзагодковішою діючою вузькоколійкою в Україні та Європі «Антонівка-Зарічне».

Привабив увагу своєю древньою історією Тараканівський форт, який знаходиться поблизу м. Дубно, споруджений поверх штучно нагорнутого пагорба серед болотистої низини річки Ікви. Велике враження справила і гордість нашого краю та України древній історико- культурний комплекс м. Острога, який ще називають Волинськими Афінами. Зворушливо діти сприйняли розповідь про одну із національних святинь не лише наших краян а й всіх українців, якою є заповідник «Поле Берестецтької битви», де в 1651 році на вівтар свободи Україна поклала понад 30 тисяч найкращих своїх синів. Захоплення своє красою викликав і Свято-Троїцький жіночий монастир, який вважається одним з найдавніших храмів нашої країни.

Заполонив увагу наших юних мандрівників і замок князів Острозьких-Любомирських у м. Дубно - одна з найнеприступніших твердинь Волинського краю. Учасники мандрівки уявно відвідали мальовниче с. Межиріч, у колишньому містечку-фортеці із замком, оборонними мурами та вежами ансамбль будівель Троїцького монастиря-фортеці.

Наша краєзнавча подорож відкрила багато несподіваного юним рівнянам та гостям нашого краю про перлини історичних пам’яті Рівненщини.