| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Я – це теж моя Вітчизна!

Зазвичай для школярів та студентів Рівного першовересневий День знань молодіжна книгозбірня розпочинаєз першого уроку. В 2016 році його темою стала визначна дата в історії нашої держави – 25 років Незалежності України.

З цієї нагоди в Рівненській обласній бібліотеці для молоді пройшли урочисті і хвилюючі заходи, на які завітали учні НВК №12, ЗОШ №4, 9, 10. Школярі дізналися про те, чим жили їх предки, за що боролися, про що мріяли. Адже, якщо навіть коротко молодь не може розповісти про історію своєї Вітчизни, значить вона не знає її. А якщо зможе охопити своїм поглядом історію України від скіфів і до сьогодення, то відчує себе частиною цієї землі і цього народу.

Під час проведення Дня знань присутні мали можливість ознайомитися з книжковою виставкою найновіших видань з історії України «25 незалежних років». Загалом атмосфера цього дня була піднесена завдяки сучасним високопатріотичним творам, які лунали в стінах бібліотеки у виконанні Руслани Лижичко, Олега Скрипки та гурту «Тріода» з Тернополя.

Спільний захід відбувся в актовій залі ЗОШ № 9, на який було запрошено підполковника ВСУ, учасника АТО А. М. Рисюка, який поділився своїми думками про священний обов’язок кожного українця з честю боронити свою країну. Ведуча заходу, провідний бібліотекар читального залу Г. Копильців розповіла присутнім про невідомі сторінки української незалежності та події сучасності, що об’єднали націю.

temp 162 7

temp 162 6temp 162 2

temp 162 3temp 162 4

temp 162 5

Сохранить

Сохранить

Сохранить