| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Світоч любові

4 вересня в читальній залі Рівненської обласної бібліотеки для молоді відбулася презентація книги «Світоч любові» Петра та Альони Орлових, письменників з Чернігівщини.

Петро Орлов, корінний кримчанин, народився в Євпаторії в 1970 році, згодом проживав в Бахчисарайському районі. З семи років почав писати вірші, які відразу почали друкувати. Після окупації Криму залишив півострів і переїхав до Києва. Заснував «Східноєвропейське видавниче товариство імені Григорія Сковороди». Після початку військових дій на Донбасі пішов захищати Батьківщину зі зброєю в руках. З лютого 2015 по квітень 2016 року був розвідником в 1-й Окремій Гвардійській бригаді ЗСУ. Після демобілізації знайшов свою долю на Чернігівщині, де одружився з місцевою поетесою.

Результатом поетичної і громадської зрілості подружжя стала спільна книга Орлових «Світоч любові». Збірка містить їх найкращі вірші, значна частина яких написана під час служби в зоні АТО та пізніше. Це пряма мова воїна, який боронить Україну. Йдеться про неочікувану та жорстоку війну, про героїв-українців, які полишили все на світі − сім’ї, роботу, друзів і пішли захищати Вітчизну. Це біль, це спогади, досвід, захоплення героїзмом і жертовністю українців. Це розповіді про героїчні вчинки, які самі воїни вважають простою роботою. Особливо цікаво читати перегуки Петра і Альони, коли вони під час його перебування на лінії фронту обмінювалися поетичними посланнями-листами. До книги також увійшли переклади турецьких поетів.

Ведуча презентації Ганна Копильців представила присутнім Петра Орлова, непересічну творчу особистість з багатим внутрішнім світом; познайомила з творчим доробком поета. В виконанні автора зворушливо звучала військово-патріотична та лірична поезія, написана в останні роки. І ми хочемо чути такі розповіді, нам потрібно знати про них все, бо ми віримо, любимо і цінуємо справжніх патріотів. Зустріч відбулася в дружньому колі шанувальників сучасного літературного слова, військовослужбовців, працівників бібліотеки. Просвітянка Євгенія Гладунова та поетеса Ніна Дворницька подякували Петру Орлову за його громадянську позицію, яка знайшла відображення в його віршах, підкреслили, що відчули естетичну насолоду від його поезії і побажали нових творчих злетів та видання нових книг.

На захід запрошені читачі бібліотеки, військовослужбовці, прихильники сучасного літературного слова, члени Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України, члени товариства «Просвіта». Бажаючі мали змогу поспілкуватись з автором та взяти участь у автограф-сесії.

temp 163 2temp 163 3

temp 163 4temp 163 5

temp 163 6

Сохранить

Сохранить