| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Гра «Країна Гідності»

У читальній залі в рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках України» відбулася презентація навчальної гри для молоді «Країна Гідності», метою якої було вивчення соціальних прав через освіту з прав людини.

Освіта з прав людини – освітні програми та заходи, спрямовані на утвердження рівності людської гідності – один з основних пріоритетів молодіжного сектору Ради Європи, зокрема в просуванні Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства і прав людини. Гру «Країна Гідності» було отримано від Міжнародної благодійної організації «Партнерство кожній дитині» в рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя» за підтримки Посольства Фінляндії в Україні.

Учасники гри мали змогу відчути себе членами парламенту вигаданої однойменної країни та приймати рішення про соціальну політику щодо соціальних прав у рамках плану розвитку країни на найближчі 5 років. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізналися про соціальні права та їх зв’язки з соціальною політикою.

Сподіваємося, що гра «Країна Гідності» стане освітнім ресурсом, завдяки якому молодь Рівненщини зможе досліджувати соціальні права і соціальну політику через призму прав людини.

temp 167 2temp 167 3temp 167 4

Сохранить

Сохранить