| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Таємниці відомого і невідомого Пікассо

Неперевершеному іспанському генію ХХ століття Пабло Пікассо виповнилося 135 років. Привідкрити таємниці митця та особистості, що десятки років викликає безліч парадоксальних суджень та неймовірних слухів, запросила мистецька зала бібліотеки студентів Рівненського коледжу економіки та бізнесу.

«Я не зміг жити, не віддаючи весь свій час мистецтву» − говорив видатний живописець, графік, скульптор, кераміст, театральній художник і дизайнер. Пікассо відомий перш за все як засновник мистецької течії «кубізм», сутність якого полягає в зображенні людини та предметів навколишнього світу як ряд суміщених площин.

З перших хвилин мистецької години всі учасники захопились експресивними сюжетами відеороликів про магнетизм творчості великого майстра, які демонструвалися на екрані телевізора в холі бібліотеки.

Унікальні творіння Пікассо налічують неабияку вражаючу кількість – 1885 картин, 7089 малюнків, більше 30 000 естампів, 1228 скульптур, 3222 предметів кераміки. Його творчість вплинула на весь подальший розвиток художньої культури минулого століття.