| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Навчально-інтелектуальна гра «Країна гідності»

Важливу роль у забезпеченні доступу до соціальних прав для молодих людей відіграють заходи, завдяки яким вони можуть дізнатися більше про свої права, навчитися їх втілювати, відстоювати і захищати. Тому об’єктом особливої уваги молодіжної книгозбірні є правова освіта молоді.

В рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках України» в читальній залі відбулася навчальна гра «Країна гідності» для студентів РДГУ.
"Країна Гідності" – це інтелектуально-пізнавальна гра, у якій гравці, як члени парламенту вигаданої однойменної країни, повинні прийняти рішення про соціальну політику щодо соціальних прав у рамках плану розвитку на найближчі п’ять років. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізналися про соціальні права та їх зв’язки з соціальною політикою.

Участь у грі дозволила студентам покращити розуміння соціальних прав і сутності соціальної політики, адже соціальні права є необхідними для повноцінної участі у житті суспільства.
Вивчення соціальних прав в ігровій формі, необхідність прийняття рішень та вміння їх обґрунтувати, робота в команді - все це зможе спробувати кожен, хто надалі виявить бажання прийняти участь у грі.