| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Наші видання – кращі!

Завершився Всеукраїнський конкурс «Видання 2015 року» серед обласних бібліотек для юнацтва та молоді оголошений на початку року Державною бібліотекою України для юнацтва. Проведення такого конкурсу мало на меті популяризацію видавничої продукції мережі бібліотек для юнацтва та молоді України, впровадження в бібліотечну практику кращих за змістом інноваційних розробок методично-бібліографічної тематики, підвищення мовної культури видань, обмін досвідом щодо сучасних технологій їх художнього оформлення та поліграфічного виконання. Важливим мотиватором при рішенні про проведення конкурсу було бажання сформувати позитивну громадську думку про діяльність бібліотек для юнацтва та молоді, підвищити статус бібліотечної професії як вид високої інтелектуальної діяльності.

До Державної бібліотеки України для юнацтва надійшло 100 конкурсних видань із 14 областей України у 4-х номінаціях: інформаційний вісник, бібліографічне видання, методичний матеріал та дайджест. При визначенні переможців враховувалися і творчий підхід, і креативність в оформленні роботи, оригінальність, змістовність в поданні матеріалу.

З великою радістю ми дізналися, що за рішенням журі конкурсу у номінації «бібліографічне видання» Рівненська обласна бібліотека для молоді посіла ІІ місце за літературний подіум «Фіалковий візерунок душі» із серії «Молоді літератори Рівненщини». Видання присвячене члену Національної спілки письменників України з 2013 року, лауреату літературної премії ім. Михайла Дубова (2012 р.), переможцю конкурсу «Краща книга Рівненщини» в номінації «дебют» (2012 р.), молодій письменниці нашого краю Ірині Одерако.

Вітаємо укладача, завідувачку інформаційно-бібліографічним відділом бібліотеки Ніну Тивончук, яка доклала чимало кропітких зусиль при підготовці свого видання!