| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Людської пам’яті мости

Пам’ять, нескінченна книга, в якій записано все, і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором. Читаєш, і здригаєшся від жаху. Особливо вражають сторінки, де вкарбовано слова про голод. «Немає страшнішої смерті, ніж повільна смерть від голоду». А так помирала майже вся Україна. Моторошний парадокс: вмирала на всеплодючих чорноземах, на безмежних полях і ланах, всіяних житом і пшеницею,бо в людей забрали все, до останнього колоска, до останньої зернини.

Цим трагічним подіям духовної руїни України бібліотекарі читального залу обласної бібліотеки для молоді присвятили цикл заходів і провели серед учнівської та студентської молоді міста.

У вечорах-реквіємах взяли участь студенти та викладачі Рівненського інституту Київського університету права, Технічного коледжу НУВГП, Вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі та Вищого професійного училища №1.

Під час заходів ведучі читали спогади очевидців тих жахливих подій, продемонстрували фільм «Голодомор. Великий злам», буктрейлер за книгою Уласа Самчука «Марія».

Музичним фоном заходів була музика Моцарта «Ревієм», та М. Скорика «Свіча».

Крім того, всі бажаючі могли познайомитись з книжково-ілюстративною виставкою «Чорні крила голодомору над Україною», де представлено документи з фонду бібліотеки присвячені Голодомору 1932-1933 рр.

Крок за кроком, пройшовши заново хресну путь своєї трагічної історії, повертає народ України духовне здоров’я, бо тільки пам’ять дозволяє йому зберегти душу чистою.

temp 180 2temp 180 3

temp 180 4temp 180 5

temp 180 6temp 180 7

Сохранить

Сохранить

Сохранить