| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Бібліотека єднає покоління

В відділі сімейного читання пройшов бенефіс читача «Бібліотека єднає покоління». Це свято − своєрідна презентація заслуг і перемог наших читачів – нащадків працівників бібліотеки, де любов до книги передається з покоління в покоління. Вони не тільки багато читають, а й мають багато уподобань, на які надихають улюблені книги. Їх фантазія та умілі руки дозволили створити оригінальні чарівні речі, які були представлені на виставці-експозиції, Вони малюють і танцюють, пишуть власні вірші, із захопленням відвідують різні гуртки, приймають участь у конкурсах та олімпіадах. І в цьому велика заслуга її величності Книги, любов до якої прищеплювали своїм дітям та внукам працівники бібліотеки.

Завідувачка відділом сімейного читання Марія Купрунець познайомила присутніх з кращими читачами − гордістю бібліотеки, які розповіли про себе, свої досягнення і захоплення. Владислав Березюк любить грати в футбол та власноруч створює з резинок різноманітні браслети, фігурки тварин, райдужні косички і творчість для нього є можливістю розповісти про себе навколишньому світу. Андрій Яльцев є фанатом та палким прихильником спідвею, мріє стати знаменитим гонщиком, а дома любить майструвати своїми руками. Войцеховський Максим захоплюється футболом, любить мандрувати та майструвати з дерева. Чукань Юля любить читати і подорожувати, відвідує гурток моделювання, де вчиться створювати незвичні шедеври з паперу, серветок і вати. Закотюк Вікторія завжди прагне до поставленої мети, самостійна і енергійна дівчинка створює вироби з картону, цукерок, ниток, пластикових пляшок та бісеру. Скромні і розумні Катя та Аня Мудрі вишивають прекрасні картини з бісеру, роблять квіти з гофрованого паперу та в стилі квілінг та орігамі. Оксана Дубнюк співає в хорі «Веснянка», відвідує гурток східних танців «Імпреза», переможець всеукраїнських та обласних конкурсів і присутні мали змогу отримати справжню насолоду від виконання нею танцювальної композиції. На завершення свята всі отримали заслужені подарунки.

Ми щиро раділи та пишались, що маємо таких розумних, талановитих дітей і впевнені, що книга і читання допоможе знайти їм гідне місце в житті. 

temp 181 2temp 181 3

temp 181 4temp 181 5

temp 181 6temp 181 7

temp 181 8temp 181 9

temp 181 10

Сохранить