| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Захоплива солодка «Медова казка»

В відділі сімейного читання відбулася презентація нової книги Василя Тибеля «Медова казка». Василь Тибель – відомий рівненський письменник, уродженець Березнівщини, інженер за професією і літератор за покликанням. Він лауреат конкурсу «Коронація слова» за роман «Тріанські рішкунці» (2015 рік), лауреат конкурсу ім. М. Лукаша. Його твори друкувались в альманасі сучасної літератури «Нова проза», журналах «Крилаті» та «Дніпро», «Українській газеті» та «Літературній Україні», видавались в видавництвах «Свічадо» (Львів) та «Твердиня» ( Луцьк).

Нова книга Василя Тибеля «Медова казка» вийшла в Луцьку в видавництві «Твердиня» 2016 року. Вона стала володарем 1-ї премії у номінації «Прозові твори для дітей» та спеціальної премії від дитячого журі «Вибір дітей» Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» (2016).

Про що мріє кожна дитина? Звичайно, про надзвичайні і цікаві пригоди. Саме на сторінках цієї книги читачі дізнаються про неймовірні випадки, які трапилися з бджілкою Рудкою та її друзями, про їх життя в казковому бджолиному королівстві з королевою, солдатами-вартовими, лінивцями-трутнями й бджілками-трудівницями. До книги увійшло 37 розділів, які є частиною однієї пригоди. Такий поділ дозволяє читачу не перевтомлюватись, а залишатись у напруженому очікуванні продовження подій. Учні НВК №12 «Інтелект-Україна» щиро раділи героям та намалювали малюнки, на яких відобразили своє бачення прочитаного. Книга злегка філософська і дуже проста з точки зору дитячого сприйняття. Рекомендуємо прочитати це видання разом: і дорослим, і дітям. На закінчення автор пригостив присутніх чарівними цукерками «Бджілка».

temp 182 2temp 182 5

temp 182 3temp 182 4

temp 182 6

Сохранить