| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Місцеве самоврядування: європейський досвід та особливості української моделі

В молодіжній книгозбірні традиційно в перші дні грудня відбуваються години громадянської культури, приурочені Дню місцевого самоврядування. Цьогоріч до нас завітали студенти та викладачі Рівненського коледжу економіки та бізнесу аби поспілкуватися з компетентним фахівцем з питань формування місцевих управлінських громад нашого краю виконавчим директором громадської організації «Волинський ресурсний центр» Русланою Стасюк.

Учасники заходу отримали цікаву інформацію про історію схваленого міжнародного пакту європейськими державами, започаткованого у Страсбурзі 15 жовтня 1985 року, який дістав назву «Європейська хартія місцевого самоврядування». Засади цього важливого документу використовуються у становленні та розвитку класичної та осучасненої моделі самоврядування нині і в Україні. Важливий змістовний акцент заходу був спрямований на залучення саме молоді до створення об’єднаних громад, які мають вирішувати проблеми сучасного молодіжного середовища нашого рівненського краю.

Інформаційно-освітні відеосюжети про сутність провладних гілок в Україні викликали жваве обговорення та власне своє бачення важливості сучасних місцевих громад в нашому сьогоденні та планах на майбутнє в розбудові українського суспільства на вільних демократичних засадах європейської цивілізованої спільноти.

temp 185 2temp 185 3

Сохранить

Сохранить