| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Михайло Дубов − гордість Рівненщини

Цими днями в Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулося вручення щорічної літературної премії імені рівненського поета Михайла Дубова (1958-1991) засновану Рівненською обласною організацією Національної спілки письменників України. Премія заснована в 2011 році, ініціатором якої став письменник Анатолій Криловець. Премія присуджується за кращий літературний дебют в номінаціях «Поезія», «Проза», «Літературна критика і літературознавство».

Рішенням правління письменницької організації Рівненщини премію 2016 року присуджено Світлані Луцковій за книгу поезій «Ex libris квітня» (2016), Тетяні Сладковській (Тата Рівна) за книгу поезій «Каламут» (2016), Олександрі Комісаровій за книгу поезій «МатеріЯ» (2015) та Ірині Дем’яновій за плідну багатолітню працю з молодими авторами та за книги для дітей «Комарики-дзюбрики» (2011) і «Все навколо – веселкове» (2014).

Світлана Луцкова народилася в с. Майкові Гощанського району на Рівненщині в родині вчителів, член Спілки журналістів України. Працювала керівником редакційно-видавничого відділу Острозької Академії; була кореспондентом районної та обласної періодики, львівського «Експресу».Наразі вона живе в Італії.

Тетяна Сладковська (Тата Рівна), яка родом з Києва, сьогодні проживає у м. Рівне. Закінчила історичний факультет КНУ ім. Т. Шевченка, за фахом – історик-правознавець, кандидат історичних наук. Ініціатор створення молодіжного літературного об’єднання «Ртуть» (2000 – 2002 рр.); у різні роки – член літоб’єднання «Наше коло» та незалежного літературного клубу «Баюн». Учасник літературних заходів та фестивалів (2007 – 2015 рр.): «Країна Мрій», «Рутенія», «Підкамінь», «Трипілля», «Гогольфест», «Бандерштадт», «Севама» «Пікнік на узбіччі Гостинного Двору», «Читання на кохання у Маріїнському парку», «Літмарафон у КМДА» та інше.

Олександра Комісарова – юна рівненська поетка і музикант, член Національної спілки письменників України, вихованка легендарного народного літоб’єднання «Поетарх» рівненського Палацу дітей та молоді. Нині навчається в РДГУ за спеціалізацією «Естрадний спів».

Ірина Дем’янова народилася у с. Нова Брикуля на Теребовлянщині (Тернопільська обл.). Письменниця, публіцист, редактор, член Спілки журналістів України та Національної спілки письменників України. Пише вірші та прозу, публіцистичні та літературознавчі статті, історико-краєзнавчі розвідки, сценарії телефільмів; відредагувала понад 150 книг.

Відома рівненська письменниця і виконавиця Валентина Люліч виконала декілька ліричних пісень, написаних нею на вірші Михайла Дубова. Своїми спогадами про чоловіка та брата поділилася родина поета – дружина п. Галина, сестра Віра та племінниця Олена.

Присутні на заході письменники Анатолій Криловець Ірина Баковецька, Анна Лимич, Іван Кидрук, старшокласники та вчителі рівненського навчально-виховного комплексу №12, члени товариства «Просвіта» поринули у неповторну атмосферу поетичного слова Михайла Дубова, а молоді лауреати премії його імені Тетяна Сладковська та Олександра Комісарова почитали свої талановиті вірші.

temp 186 2temp 186 3

temp 186 4temp 186 5

temp 186 6temp 186 7

temp 186 8temp 186 9

Сохранить