| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Моторошні сюжети від Ксенїї Циганчук

Талановита молода рівненська письменниця Ксенія Циганчук презентувала в Рівненській обласній бібліотеці для молоді свою першу книгу − гостросюжетний детективний роман «Коли приходить темрява». Написаний шість років тому рукопис детективу викликав на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова 2016» справжній фурор. Ксенія прямо на сцені гала-концерту конкурсуотримала пропозицію від видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля» одразу видати свою непересічну детективну історію. Крім того рівненська авторка є першою жінкою-письменницею в Україні, яка стала володаркою спеціальної премії «Золотий пістоль» від відомого сучасного письменника, батька «українського готичного детективу» Андрія Кокотюхи за найкращий гостросюжетний детектив.

Події детективу відбуваються у Рівному й наскрізь пронизані реалістичними зображеннями не лише психології вчинків самих персонажів, але й сценами моторошних вбивств. Достовірності сюжетної лінії роману письменниці вдалося передати завдяки глибокому вивченню пограничних психічних станів людської поведінки, впливу на неї соціальних та біологічних чинників.

Привітати з успішним дебютом Ксенію прийшла привітати рівненська поетеса, прозаїк та критик Неоніла Диб’як, яка відзначила неповторність її письменницького стилю в такому складному жанрі як детективна література. Під час презентації свого детективного роману Ксенія Циганчук запропонувала аудиторії розвязати криміналістичну головоломку, а для гостроти відчуттів продемонструвала предметну інсталяцію найстрашнішої сцени з роману.

temp 190 2

Сохранить