| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Історії, промовлені пензлем

В Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулась презентація художньої виставки «Історії, промовлені пензлем» студії «JazzColour», яка існує вже 7 років завдяки талановитому художнику і педагогу Руслану Хвесю. Як керівник студії він доклав чимало зусиль, щоб навчити своїх підопічних мистецтву малювати, а його учениці Вікторія Вольська та Мирослава Романюк стали ідейними надхненницями з організації та відкриття даної виставки.

Учасники студії, а це окрім організаторів, − Світлана Пазднікова, Наталія Морозова, Анастасія Нижегородцева та Людмила Мірко представили на загал 40 живописних полотен виконаних в різних стилях і техніках. Всі вони представники різних професій із різних соціальних верств, але об’єднує їх любов до мистецтва, жага малювати і створювати на полотні свої неповторні історії.

Під час презентації присутні мали можливість подивитися вишукане дефіле від Лабораторії моди Вікторії Вольської та нову колекцію креативних капелюшків від успішної художниці та письменниці Мирослави Романюк, відомої рівнянам як ZirotonKelner. Модні покази демонстрували чарівні учасниці студії «Jazz Colour», їх друзі та знайомі.

Захід проходив під акомпанемент джазових імпровізацій саксофоніста Ігоря Федика і мав неабиякий успіх серед поціновувачів прекрасного. А формат зустрічі у вигляді вільного спілкування створював теплу і душевну атмосферу.

temp 239 6