| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Маленький Париж в бібліотеці

Світ стрімко змінюється, але і донині бренд Шанель – це статус, овіяний ореолом слави, який не сходить з п’єдесталу світу моди. Коко Шанель створила чудові елегантні речі та парфуми з індивідуальним ароматом, що так полюбилися багатьом жінкам. Фахівці одноголосно затвердили її законодавицею моди ХХ століття. Це вона визначила його обличчя своїми капелюшками, сукнями та біжутерією.

У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбувся подіум-шоу «Від КОКО до CHANEL». Храмом книги крокує мистецтво, саме так окреслили модне дефіле присутні. Воно почалося з дискурсу в минуле, коли ведучі розповіли про дев’ять найпопулярніших трендів фірмового стилю Шанель. А далі свято французького настрою у виконанні мадам і мадемуазель продовжилось демонстрацією вишуканої колекції капелюшків різних фасонів. Жіночність, чарівність – такий настрій панував на подіумі під час показу. Присутні в залі також продемонстрували яскраві приклади стилю Коко: маленькі чорні сукні у всіх її різновидах, намиста з перлин, або декількох низочок такого намиста і цей упізнаваний шлейф з парфумів. Зацікавив всіх майстер-клас «Зачіски в стилі 20-30 років», makeup в стилі Chanel та аромо-дегустація парфумів. Гостей чекала захоплива екскурсія біля фотозони «Коко Шанель: ікона стилю», яка знайомила з головними відкриттями в жіночій моді ХХ століття.

Бібліотека висловлює щиру вдячність партнерам, які сприяли в організації заходу: студії краси «Александра», салону капелюшків «Надя», онлайн дизайн-студії з пошиття ексклюзивних суконь та аксесуарів, бутику парфумерії «EyfeelPerfumе» та авторці рукотворних аксесуарів та одягу Тетяні Кравчук.