| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Екскурсія для другокласників-енерджайзерів

Чудова екскурсія відбулася сьогодні у Рівненській обласній бібліотеці. До нас прийшли другокласники школи № 10 м. Рівне. Великий клас надзвичайно активних, допитливих, непосидючих дітлахів. Наші бібліотекарі провели пізнавальну та корисну прогулянку бібліотекою.

Школярі відвідали відділи обслуговування: абонемент, інформаційно-бібліографічний, читальний зал, сектор періодики. Ознайомилися з їхньою роботою і послугами, дізналися чим відрізняється куплена книжка від бібліотечної.

Та головний акцент у екскурсії був присвячений відділу сімейного читання – найбільш актуальний і цікавий для екскурсантів. Усі з великим інтересом роздивлялися книжечки. Особливо їх вразили 3-D видання. Допитливо знайомилися з усім, що оточує, немов дзиґи не могли всидіти на одному місці. Слухали усі цікавинки, що розповідали ведучі екскурсії.

У кінці відбувся інтерактив, адже зовсім недавно ми відзначали День української писемності та мови. Тому від другокласників потрібні були увага та їхні знання. Вікторина була присвячена українській мові, діти почули чимало цікавого та давали відповіді на нескладні для них запитання. У кінці їх чекали солодкі призи. Вийшло чудово, особливо тому, що відчувався непідробний інтерес. Дякуємо та запрошуємо приходити до нас знову!