| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Інформаційна година «Збережемо енергію - збережемо майбутнє»

Сьогодні до Рівненської обласної бібліотеки для молоді завітали учні НВК № 12 на інформаційну годину «Збережемо енергію – збережемо майбутнє». Наша бібліотека намагається використовувати елементи екологічної освіти молоді з розумінням того, що це важливий інструмент сталого розвитку.

Ведуча заходу розповіла школярам про те, що протягом усього існування людина постійно змінювала основне джерело енергії: спочатку це було Сонце, потім вогонь, далі вугілля, а зараз нафта та газ. Однак ще ніколи людство не мало такої гострої потреби у швидкому переході до нових джерел енергії, як зараз. Тому важливо знати про так звані «альтернативні джерела енергії» – це означає, що вони є відновлюваними та безпечними.

Ще однією важливою темою стали корисні звички. Учні розповідали, що можна робити, а чого не варто, щоб з максимальною ефективністю використовувати наші побутові ресурси. Переглянули чудовий мультфільм «Добре світло». Насамкінець шестикласники намалювали свій творчий варіант екобудиночка та ландшафту навколо, використовуючи при цьому і знання, і уяву. Вийшло чудово, дякуємо усім!