| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Історико-патріотична година «Україна - країна нескорених» (до Дня Гідності та Свободи)

21 листопада в Україні відзначатиметься День Гідності та Свободи. З нагоди цього важливого державного свята Рівненська обласна бібліотека для молоді провела історико-патріотичну годину «Україна – країна нескорених» для студентської молоді ВПУ ресторанного сервісу та торгівлі.

День Гі́дності та Свобо́ди – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Встановлене згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

Ми зібралися разом із студентами, щоб пригадати події Революції Гідності, яким уже шоста річниця. Це назва, яка визначає політичні та суспільні зміни в Україні з 21 листопада 2013 року до лютого 2014 року, зумовлені відходом політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу на європейську інтеграцію та подальшою протидією цьому курсу.

На жаль, усі роки після Революції за трагічних і болісних обставин, дали українцям достатньо героїв (адже почалася російсько-українська війна на Сході держави). Тепер варто зробити все, щоб про них не забути. Це істинні патріоти нашої держави. Це люди, які захищали честь, свободу, незалежність, соборність. Про цих мужніх людей потрібно пам’ятати все життя і передавати пам’ять про них своїм нащадкам, як приклад незламної сили духу, стійкої волі та високої моралі, синівської вірності рідній землі.

Те, що пережив та переживає український народ 2013-2014 років ще раз засвідчили, що проголошена 1991 року незалежність потребує постійного захисту та глибокого розуміння, оцінювання усього того, що відбувається навколо нас. Відтак, як ніколи, сьогодні актуальним є виховання нової української людини з ціннісними характеристиками громадянина України і європейця, адже саме сьогодні відродження справжньої любові до Вітчизни – неабияка необхідність.

Дякуємо усім присутнім. Пам’ятаймо, що кожен із нас є носієм Гідності та Свободи, а це найважливіше.