| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Воїнам з любов'ю

Цього року вперше 14 жовтня водночас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва ми відзначили День захисника України. Всі ці свята взаємозвязані між собою, адже традиції вшанування війська беруть початок ще з часів Київської Русі.

Події останніх років, коли Україна ціною життя військових, добровольців, волонтерів відстоює свою свободу і територіальну цілісність, дають підстави стверджувати, що українська молодь виявляє високу патріотичну свідомість та стійку громадянську позицію. Для неї це свято уособлює мужність і звитягу українського війська.

Як данину поваги і любові до героїчних захисників Вітчизни Рівненська обласна бібліотека для молоді провела цикл патріотичних заходів під гаслом «Сила нескорених». Працівники абонементу запросили підполковника Миколу Михайловича Капіноса, майора Юрія Івановича Ковалюка, сержанта Володимира Клімова та керівника волонтерського батальйону «Дар» Вікторію Шинкаренко на годину національної гордості «Українська звитяга та мужність».

Воїни-земляки поділилися з учнями НВК №12 спогадами про своє перебування в зоні АТО. Емоційною і відвертою була розповідь командира батальйону Миколи Капіноса про бої з сепаратистами, про життя між боями. Колишній учень НВК№12, а нині бойовий командир роти Юрій Ковалюк закликав присутніх шанувати героїзм мужніх захисників територіальної цілісності України, славні військові традиції українського народу.

Сьогодні боротьба за суверенітет нашої держави обєднала армію з народом. Люди різних професій і матеріальних статків активно підтримують українське військо. Саме такою людиною є керівник волонтерського батальйону «Дар» Вікторія Шинкаренко, яка вкладає всю душу у виконання свого громадянського обовязку на підтримку української армії і неодноразово перебувала в зоні АТО. Вона розповіла присутнім про допомогу, яку рівняни надають українським військовим.

Почуте не залишило байдужим жодного учня і по закінчені зустрічі з героями-земляками вони висловили їм свою вдячність за самовідданість у захисті рідної України.

На уроці мужності «Час нових героїв», який провів читальний зал молодіжної бібліотеки, студенти Рівненського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі зустрілися зі справжнім патріотом, захисником України, учасником бойових дій в АТО Богданом Возним. Його розповіді були наскрізь пронизані любовю до України, прагненням захищати кожен клаптик рідної землі. Студенти активно задавали питання, з увагою і розумінням сприйнявши почуте.

Бібліотекарі Г. Копильців та І. Березюк наголосили присутнім на цих зворушливих патріотичних заходах про те, щоб завжди памятали, любили і шанували історію свого народу, беручи за приклад подвиги наших славних воїнів-захисників.

temp 73 3temp 73 4

temp 73 5temp 73 6

temp 73 2

temp 73 7

temp 73 9

temp 73 8temp 73 10